Nenáročná práce ve výrobě - až 27.000 Kč/měsíc, 13. plat

Detail pozice:

Pro stabilní a silnou společnost, výrobce plastových a pryžových komponentů do automobilů, hledáme šikovné muže i ženy. Práce probíhá ve 3směnném provozu na výrobních linkách. Nabízíme zajímavou mzdu a nadstandardní bonusy. Místo výkonu práce je v průmyslové zóně Verne. Svozová doprava zdarma přes Jirkov a Chomutov. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- sestavování komponentů
- kompletace pryžových součástek
- obsluha strojů a zařízení

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- mzda až 27.000 Kč/měsíc
- nástupní bonus 6.000 Kč
- 13. plat
- nadstandardní příplatky
- dotované závodní stravování
- stravenky na víkendových přesčasech
- příspěvek na dopravu
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- praxi ve výrobě
- spolehlivost a manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- věk min. 18 let

Kraj: Ústecký  Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří
Konzultant: Bc. Ivana Mrvíková  E-mail: ivana.mrvikova@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 778 766 531
Adresa: Valtínovská 4, 140 00 Praha 4
Datum: 22.09.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.