Obsluha lahůdkového pultu (Jihlava) – 97 Kč/hod

Detail pozice:

Sháníte občasný přivýdělek ke studiu či zaměstnání? Pro potravinářský řetězec v Jihlavě hledáme kandidáty na pozici prodavače lahůdek. Díky volbě směn je brigáda vhodná pro široké spektrum uchazečů! Docházka je nepravidelná, 2-3 směny týdně, možnost docházet také o víkendu.

Nabízíme nyní směny denně od 14:00 do 22:00 (v případě potřeby lze i zkrátit)

Náplň práce:
- obsluha zákazníků na úseku lahůdek
- kontrola kvality a rotace zboží
- dodržování předpisů související s prodejem čerstvých potravin
- komunikace se zákazníkem

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 97 Kč/hod
- dlouhodobou brigádu od září 2017
- pravidelný výplatní termín
- brigádu s volbou směn dle vašich možností
- příležitost k získání praxe v obchodě

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- trpělivost, komunikativnost, příjemné vystupování
- schopnost jednat s lidmi
- čistý trestní rejstřík, plnoletost

Vaše životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu. NEZAPOMEŇTE UVÉST NÁZEV POZICE, O KTEROU SE UCHÁZÍTE. Prosím, uveďte telefonní spojení na Vás. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Kraj: Vysočina  Místo výkonu práce: Jihlava
Předpokládaný nástupní plat: 97 Kč/hod
Konzultant: personální konzultantka  E-mail: jihlava@indexnoslus.cz  Mobilní telefon: 778 528 984
Adresa: Žižkova 1696/15, 586 01 Jihlava
Datum: 22.09.2017
+420 222 233 117, info@indexnoslus.cz            Partner: Práce a brigády © Copyright 2006-2017, www.indexnoslus.cz, Všechna práva vyhrazena. | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.